„CSR Masters- działaj z Henklem!”

Niedawno rozpoczął się ciekawy konkurs dla studentów, który polega na tworzeniu projektów społecznych i kulturowych. Studenci Państwa uczelni mają okazję uzyskać wsparcie 5000 zł na wprowadzenie ich w życie oraz ich rozwój. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie informacji na Państwa stronie oraz kanałach social media na temat tego konkursu. Poniżej znajduje się notka informacyjna, natomiast w załączniku przesyłam materiał graficzny.

„Ruszyły zapisy do wyjątkowego konkursu „CSR Masters- działaj z Henklem!”
Zauważyłeś problem społeczny i chciałbyś go rozwiązać? Masz pomysł na inicjatywę kulturalną lub edukacyjną? Henkel pomoże Ci w jego realizacji- do wygrania granty o wartości 5000 zł!

Wystarczy opracować projekt działań i wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.csrmasters.pl, dołączając do niego krótką prezentację. Zgłaszać można wszelkie projekty o tematyce prospołecznej, ekologicznej, edukacyjnej lub kulturalnej. Gorąco zachęcamy Was do udziału!”