CFA Institute Research Challenge

CFA Institute Research Challenge to z pewnością najlepszy konkurs dla młodych analityków, którzy dzięki udziałowi w świetnej i kreatywnej zabawie zespołowej chcą rozwinąć umiejętności analizy i wyceny spółek, a także kompetencje z obszaru prezentacji swoich wyników, tak niezbędne w zawodzie każdego analityka i konsultanta.

CFA Society Poland zaprasza do współpracy lokalne uczelnie, które wyłaniają zespoły liczące od 3 do 5 osób (maksymalnie dwie drużyny z uczelni). Każda drużyna musi mieć swojego opiekuna (Faculty Advisor) z uczelni. Drużyny pod opieką mentora mają przeprowadzić analizę finansową oraz napisać raport wybranej w danym roku przez CFA Society Poland spółki akcyjnej.

Raport jest oceniany przez grono profesjonalistów finansowych, a następnie jest przedstawiany przed panelem ekspertów z branży, którzy wybierają drużynę do reprezentacji kraju na etapie europejskim. Zwycięska drużyna z Europy przechodzi do finału światowego.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój zespół do 28 listopada, pisząc na adres office@cfa.com.pl.

Dzięki temu zyskasz nie tylko szansę na atrakcyjną nagrodę finansową i stypendium CFA (sic!), ale przede wszystkim rozwiniesz skrzydła jako analityk i sprawdzisz swoją wiedzę i kompetencje przed jury złożonym z autorytetów w dziedzinie finansów.