Blended Intensive Programme

16.03.2023

Rekrutacja studentów do projektu "Strategic Communication for Social Change and International Development"

Rekrutacja studentów do mieszanego programu intensywnego – BIP (Blended Intensive Programme) Erasmus+, pt. " Strategic Communication for Social Change and International Development " w ramach współpracy z Uniwersytetem Aleksandra Jana Cuzy w Rumunii, 15 – 19 maja 2023 r.

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, wspólnie z organizatorem programu - "Alexandru Ioan Cuza" University of Iasi, Rumunia, zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu w Białymstoku do udziału w krótkoterminowym programie mieszanym (blended intensive program, BIP) pod nazwą " Strategic Communication for Social Change and International Development".

"Strategic Communication for Social Change and International Development" to intensywny program edukacyjny, którego celem jest rozwój umiejętności wykorzystania narzędzi i sposobów komunikacji strategicznej w celu pozytywnego wpływu na zmianę społeczną i rozwój międzynarodowy. Podczas programu omawiane będą m.in. takie zagadnienia jak:

• komunikacja strategiczna na rzecz zrównoważonego rozwoju – Agenda 2030
  • wpływ procesów demokratycznych na zmianę społeczną
  • narzędzia i projektowanie kampanii dla komunikacji strategicznej

Projekt obejmuje część wirtualną oraz krótkoterminowy wyjazd do Rumunii (15 – 19 maja 2023 r.).

W przypadku, jeśli program studiów studenta obejmuje przedmioty, których tematyka i efekty uczenia się są zbieżne z tematyką mieszanego programu intensywnego, udział w tym programie będzie uznany studentowi jako zaliczenie całości lub części tego przedmiotu, w zależności od liczby punktów ECTS przyznanych przedmiotowi objętemu programem studiów.

W przypadku studenta, którego program studiów nie obejmuje żadnego z tych przedmiotów, udział w intensywnym programie mieszanym będzie uwzględniony w suplemencie do dyplomu jako przedmiot dodatkowy.

W związku z wyjazdem za granicę, uczestnik programu uzyska stypendium na pokrycie dodatkowych kosztów pobytu za granicą w wysokości 70 euro na dzień.

Dostępnych jest 10 miejsc dla studentów z Uniwersytetu w Białymstoku. Stosowane będą kryteria i procedury kwalifikacji kandydatów opisane w dokumencie „Zasady kwalifikacji studentów na wyjazd na mieszany program intensywny – BIP (Blended Intensive Programme) pt. „Strategic Communication for Social Change and International Development”.

Kalendarz rekrutacji:

• 03. – 17.03.2023 r.    przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych
  • 03.2023 r. rozmowa kwalifikacyjna, Wydział Prawa, sala 320, godz. 10.30
  • 03.2023 r. ogłoszenie wyników rekrutacji

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy złożyć do dr Kamili Bezubik, Koordynatora Programu Erasmus+ ds. Studentów Wyjeżdżających (w czasie dyżuru, czwartek godz. 13-14, sala 320) bądź pozostawić w teczce „Erasmus”, która dostępna jest na portierni budynku Wydziału Prawa, ewentualnie przesłać skan podpisanego dokumentu na adres law.outgoing@uwb.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy 182.50KB [ .doc ]
Zasady kwalifikacji 72.00KB [ .doc ]