Blended Intensive Program FINBANK Challenge - Setubal / Portugalia

30.03.2023

Polytechnic Institute of Setubal (Portugalia) zaprasza studentów do udziału w mobilności typu Blended Intensive Program pt. FINBANK Challenge, dotyczącej zagadnień bankowości i finansów. Szczegółowe informacje znajdują się w folderze. Projekt obejmuje część wirtualną (11-14 września) oraz krótkoterminowy wyjazd do Portugalii (25 – 29 września 2023 r.).

Jeśli program studiów studenta obejmuje przedmioty, których tematyka i efekty uczenia się są zbieżne z tematyką BIP, udział w tym programie będzie uznany studentowi jako zaliczenie całości lub części tego przedmiotu, w zależności od liczby punktów ECTS przyznanych przedmiotowi objętemu programem studiów.
Jeśli program program studiów danego studenta nie obejmuje żadnego z tych przedmiotów, udział w BIP będzie uwzględniony w suplemencie do dyplomu jako przedmiot dodatkowy.

Koszt udziału w programie wynosi 250 euro i obejmuje zakwaterowanie w akademiku, śniadania i obiady, wizytę studyjną w Narodowym Banku Protugalii oraz tygodniowy bilet autobusowy na dojazd do kampusu. W związku z wyjazdem za granicę, uczestnik programu uzyska stypendium na pokrycie dodatkowych kosztów pobytu za granicą w wysokości 70 euro na dzień (włączając dni podróży).

Dodatkowe informacje dotyczące zasad rekrutacji i udziału można uzyskać u koordynatorki Erasmus+ ds. studentów wyjeżdżających - Marty Kosińskiej, pok. 129; m.kosinska@uwb.edu.pl oraz u organizatorów

Ulotka 1.46MB [ .pdf ]