BIP „Strategic Sustainability Management" w ŠKODA AUTO University

11.03.2023

Zapraszamy studentów do udziału w programie krótkoterminowej mobilności mieszanej (Blended Intensive Programme) "Strategic Sustainability Management" w ŠKODA AUTO University, Mlada Boleslav, Czechy.

Ten interdyscyplinarny kurs zapewnia holistyczne podejście do aspektów środowiskowych, społecznych i ekonomicznych strategicznego zarządzania zrównoważonym rozwojem. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na przedsiębiorczość, intraprzedsiębiorczość i podejście zespołowe.

Kurs jest bezpłatny, przy czym studenci muszą pokryć wszystkie koszty pobytu i podróży we własnym zakresie (zakwaterowanie, wyżywienie, przejazd itp.). Studenci mogą ubiegać się o krótkoterminowe stypendia na mobilność mieszaną w ramach Erasmus+ (70 EUR/dzień).
Kurs składa się z następujących form:
Warsztaty stacjonarne: 22 – 26 maja 2023 r
Seminarium on-line: 28 kwietnia 2023 r
Samodzielna nauka i informacje zwrotne on-line: maj 2023 r.

Szczegółowe informacje, w tym formularz rejestracyjny znajdują się na stronie uczelni https://www.savs.cz/en/strategic-sustainability-management-184lp
W przypadku dalszych pytań można kontaktować się z wydziałowym/instytutowym  koordynatorem Erasmus  albo bezpośrednio z organizatorem  -  international@is.savs.cz