Amerykańscy stypendyści Programu ETA Polsko – Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na Wydziale Ekonomii i Finansów

23.05.2023
W piątek 19 maja br. gośćmi WEiF byli stypendyści z USA Programu ETA Polsko – Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, którzy spotkali się z Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów - Prof. dr hab. Marzanną Poniatowicz w ramach wydarzenia: Fulbright ETAs Meeting in Bialystok, który został zainicjowany rok temu przez WEiF i Dział Współpracy Międzynarodowej UwB.
         uczestnicy_fullbrighta.jpg
     uczestnicy_fullbrighta2.jpg
uczestnicy_fullbright3.jpg

uczestnicy_fullbright4.jpg

uczestniczka_fulbrighta.jpg
Podczas spotkania stypendyści podzielili się swoim doświadczeniem z pobytu w Polsce. Mieli szansę spróbować regionalnych przysmaków oraz poznać nasz wydział. Dzień wcześniej odwiedzili Białowieski Park Narodowy i świętowali urodziny jednego ze stydendystów, Pana Daniela Breslow. To właśnie WEiF gości Pana Daniela, który prowadzi wyjątkowe zajęcia dla naszych  studentów i pracowników badawczo-dydaktycznych oraz administracyjnych. Obecność Pana Daniela i udział naszego Wydziału w Programie ETA Polsko – Amerykańskiej Komisji Fulbrighta jest wyjątkową szansą na rozwój umiędzynarodowienia.