Akademia Biznesu by Deloitte

W najbliższą środę 24 października 2018 roku, zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Ekonomii i Zarządzania na Deloitte Day.

W godzinach 9:00- 15:30 w holu przy wejściu głównym do budynku, ambasador Deloitte na Uniwersytecie w Białymstoku opowie o firmie, przedstawi proces rekrutacji na praktyki i staże.

Podczas Deloitte Day studenci będą mogli poznać Akademię Biznesu by Deloitte.

Są to bezpłatne, certyfikowane warsztaty prowadzone przez ekspertów. Akademia dedykowana jest studentom III, IV oraz V roku, studiującym na kierunkach ekonomicznych, IT i prawnych. Słuchacze Akademii mogą także liczyć na skrócony proces rekrutacji na płatne praktyki w Deloitte. Zajęcia w ramach Akademii Biznesu dają studentowi możliwość zdobycia m.in.: praktycznej wiedzy, certyfikatów uczestnictwa, ciekawych nagród, rozbudowy cv oraz wyróżniającym się uczestnikom możliwość dostania się na płatne praktyki.

Będą także konkursy z nagrodami oraz słodki poczęstunek..