5th Islamic World in International Relations. Law-Security-Politics -Economy - zaproszenie do udziału w konferencji

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o możliwości nadsyłania zgłoszeń na międzynarodową konferencję "5th Islamic World in International Relations. Law-Security-Politics -Economy" organizowaną w Gdyni w dniach 14-15 maja 2020 przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych. Wszelkie informacje dostępne na stronie wsaib.pl/iwc2020.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych światem islamu.