30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

13.01.2022

Już 30 stycznia 2022 roku odbędzie się jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki współpracy Mastercard z Fundacją, można kwestować na rzecz WOŚP on-line poprzez specjalne eSkarbonki. My także, jako Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii i Finansów oraz Instytutu Zarządzania, zdecydowaliśmy się stworzyć własną skarbonkę. W dobie pandemii uznajemy to za najlepszy możliwy sposób pomagania.

Zbliżający się 30. Finał zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci. Czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Każdy z nas ma w rodzinie kogoś, komu sprzęt zakupiony przez WOŚP uratował życie. Tym bardziej zachęcamy do wsparcia zbiórki w jubileuszowym niezwykłym 30 Finale.

Link do zbiórki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/dvznp3