11. PKO Białystok Półmaraton

Szanowni Studenci i Pracownicy Akademiccy,

Z ogromną radością chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w 11. PKO Białystok Półmaratonu. Jako organizatorzy tego wydarzenia, jesteśmy przekonani, że Wasza obecność wzbogaci nasze zawody i dodatkowo podkreśli Waszą akademicką aktywność.

W naszej Fundacji cenimy wspólnotę i promujemy zdrowy styl życia. Dlatego przygotowaliśmy specjalną klasyfikację dla pracowników akademickich oraz studentów, aby uhonorować Wasze zaangażowanie w rozwijanie zarówno umysłowych, jak i fizycznych umiejętności.

PKO Białystok Półmaraton odbędzie się 12 maja 2024 r. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga uczestników z różnych uczelni, wydziałów i jednostek akademickich.

jako przedstawiciele środowiska akademickiego, macie okazję, aby zaprezentować swoją determinację, wytrwałość i zdrowego ducha rywalizacji oraz wziąć udział w Klasyfikacji Akademickiej promując swoją Uczelnię.

Mamy kilka propozycji: bieg główny PKO Białystok Półmaraton, PKO Nocny bieg na 5 oraz Sztafeta, w której mogą pobiec trzy osoby łącznie pokonując trasę równą dystansowi półmaratonu.

Jest w czym wybierać ;)

Jeszcze raz chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich studentów, doktorantów, pracowników naukowych, wykładowców, profesorów i innych pracowników akademickich do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu. Razem świętujmy ten biegowy weekend!

Zapewniamy profesjonalnie przygotowaną trasę z atestem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, opiekę medyczną oraz atrakcyjne nagrody dla najlepszych zawodników.

Dodatkowo chcielibyśmy wspomnieć o przygotowanej zniżce dla startujących studentów. Dokładne zasady jej funkcjonowania znajdują się w regulaminie wydarzenia.

Nie ma się nad czym dłużej zastanawiać!

Aby zgłosić swoje uczestnictwo, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej (www.bialystokpolmaraton.pl) lub kontakt z naszym biurem (zapisy@bialystokbiega.pl).

Mamy nadzieję, że spotkamy się na trasie 11. PKO Białystok Półmaratonu!