Wydział Ekonomii
i Finansów

Archiwum WEiZ
Galeria

 

 
Katedra Rozwoju Społeczno-Gospodarczego
Zakład Zrównoważonego Rozwoju 
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2019/2020
dr hab. Dariusz Kiełczewski, prof. UwB d.kielczewski@uwb.edu.pl Sprawdź
Do odwołania wszystkie konsultacje w trybie zdalnym (szczegóły pod linkiem)

 

 

 
Adiunkci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2019/2020
dr inż. Tomasz Poskrobko t.poskrobko@uwb.edu.pl
www.studentom.tposkrobko.pl
Sprawdź
Do odwołania wszystkie konsultacje w trybie zdalnym (szczegóły pod linkiem)
dr Edyta Sidorczuk-Pietraszko e.sidorczuk@uwb.edu.pl

Sprawdź
Do odwołania wszystkie konsultacje w trybie zdalnym (szczegóły pod linkiem)

 

 

 
Asystenci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2019/2020
dr inż. Anna Matel a.matel@uwb.edu.pl Sprawdź
Do odwołania wszystkie konsultacje w trybie zdalnym (szczegóły pod linkiem)
mgr Mariusz Mak m.mak@uwb.edu.pl

Sprawdź
Do odwołania wszystkie konsultacje w trybie zdalnym (szczegóły pod linkiem)

Konsultacje 24 czerwca 2020
w godz. 8.30-10.00

 

 

 
Doktoranci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2019/2020
Dariusz Andrejuk
dariusz.andrejuk@gmail.com

 

Mariusz Nikiciuk
 mariusz.nikiciuk@gmail.com  Do odwołania wszystkie konsultacje w trybie zdalnym (szczegóły pod linkiem)

 

                Seminaria naukowe Zakładu Zrównoważonego Rozwoju
 
W związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu Uczelni, seminaria Zakładu są zawieszone do odwołania.

Seminaria Zakładu odbywają się w środy o godz. 17.00, pok. 135
 

11 marca 2020 - prof. Dariusz Kiełczewski

25 marca 2020 - dr A.Matel, dr T.Poskrobko, dr E.Sidorczuk-Pietraszko - odwołane

22 kwietnia 2020 - mgr M.Mak

6 maja 2020 - mgr S.Pilżys

20 maja 2020 - mgr M.Nikiciuk

3 czerwca 2020 - dr A.Matel

17 czerwca 2020 - mgr B.Gładkowska-Chocian

 

 

  Ogłoszenia

 W okresie zawieszenia realizacji zajęć dydaktycznych w formie stacjonarnej, wszystkie konsultacje odbywają się w formie zdalnej. Zapraszamy do kontaktowania się z nauczycielami drogą mailową, przez usos i Blackboard