Wydział Ekonomii
i Finansów

Archiwum WEiZ
Galeria

 

 
Katedra Rozwoju Społeczno-Gospodarczego
Zakład Zrównoważonego Rozwoju 
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021
dr hab. Dariusz Kiełczewski, prof. UwB d.kielczewski@uwb.edu.pl Sprawdź
Do odwołania wszystkie konsultacje w trybie zdalnym (szczegóły pod linkiem)

 

 

 
Adiunkci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021
dr inż. Tomasz Poskrobko t.poskrobko@uwb.edu.pl
www.studentom.tposkrobko.pl
Sprawdź
Do odwołania wszystkie konsultacje w trybie zdalnym (szczegóły pod linkiem)
dr Edyta Sidorczuk-Pietraszko e.sidorczuk@uwb.edu.pl

Sprawdź

 

 

 
Asystenci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2020/2021
dr inż. Anna Matel a.matel@uwb.edu.pl Sprawdź
mgr Mariusz Mak m.mak@uwb.edu.pl

Sprawdź

 

 

 
Doktoranci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021
Dariusz Andrejuk
dariusz.andrejuk@gmail.com

 

Mariusz Nikiciuk
 mariusz.nikiciuk@gmail.com  

 

                Seminaria naukowe Zakładu Zrównoważonego Rozwoju
 
W związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu Uczelni, seminaria Zakładu są zawieszone do odwołania.
 

 

  Ogłoszenia