IMG_20210209_103211%20%E2%80%94%20kopia.jpg

Zapisy na zajęcia w języku angielskim w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022

W dniach 28.02.2022 – 4.03.2022 studenci kierunku EKONOMIA, EKONOMICZNO_PRAWNY oraz MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE mogą zrealizować zajęcia w języku angielskim.

Przedmioty w języku angielskim, które pokrywają się z przedmiotami w planie realizowanego przez studenta kierunku studiów, można zrealizować zamiennie, tj. wybrać przedmiot realizowany w języku polskim lub angielskim.

Natomiast, pozostali studenci WEiF mogą wybrać przedmiot w j. obcym jako dodatkowy – zaliczony przedmiot zostanie wpisany do suplementu studiów, dokumencie uzyskiwanym na koniec studiów.

Poniżej lista przedmiotów do wyboru.

Kod przedmiotu

Nazwa przedmiotu w j. angielskim

Koordynator przedmiotu

Public Finance

dr Aneta Kargol-Wasiluk

Zgłoszenia przyjmowane są w Dziekanacie, pokój 106

Wszelkie zapytania można kierować do dr Emilii Jankowskiej-Ambroziak na adres e.jankowska@uwb.edu.pl lub poprzez MS Teams (należy w aplikacji Teams, w wierszu „szukaj” wpisać: Jankowska-Ambroziak Emilia).

mdds.jpg

Międzynarodowa dydaktyka, wydłużony termin zapisów

na letni semestr międzynarodowej dydaktyki (j. angielski) realizowanej zdalnie na WEiF. Szczegółowa lista przedmiotów do wyboru znajduje się poniżej. Termin zgłoszeń 15-19 marca. Zapisy odbywają się drogą mailową - m.mak@uwb.edu.pl - oraz poprzez czat Teams u mgr. Mariusza Maka.

Rozkład zajęć odnaleźć można w zakładce poniżej. W przypadku gdy Twój rozkład pokrywa się z zajęciami w języku obcym – zapytaj czy jest możliwość realizowania swoich zajęć z inna grupą.

LINK DO GRUPY ZAJĘCIOWEJ

Lista przedmiotów

Economic Integration

Agnieszka Piekutowska, Ph.D.

Methods of Evaluating Investment Projects

Luiza Kostecka-Tomaszewska, Ph.D.

Supply Chain Management

Paweł Piątkowski, Ph.D.

IMG_20210209_103211%20%E2%80%94%20kopia.jpg

Zapisy na międzynarodową dydaktykę Czy wiesz, że właśnie startują zapisy…

na letni semestr międzynarodowej dydaktyki (j. angielski) realizowanej zdalnie na WEiF. Szczegółowa lista przedmiotów do wyboru znajduje się poniżej. Termin zgłoszeń 8-12 marca. Zapisy odbywają się drogą mailową - m.mak@uwb.edu.pl - oraz poprzez czat Teams u mgr. Mariusza Maka.

Lista przedmiotów

Economic Integration

Agnieszka Piekutowska, Ph.D.

Methods of Evaluating Investment Projects

Luiza Kostecka-Tomaszewska, Ph.D.

Supply Chain Management

Paweł Piątkowski, Ph.D.

we.jpg

Dear Student,

Długie godziny przed komputerem nie muszą być nudne, wręcz przeciwnie – mogą obfitować w naukę języka angielskiego i międzynarodowe spotkania online.

Zapraszam na pierwsze spotkanie z cyklu Studenckie spotkania w sieci, na którym Wasze koleżanki i Wasi koledzy opowiedzą o swoich doświadczeniach z zaliczonych sesji za granicą oraz podzielą się pomysłami na inwestowanie wolnego czasu.

Przygotuj coś ciepłego do picia :-) i dołącz do Nas.

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams w dniu 27 stycznia 2021 r. o godz. 16:30 (Dołącz do spotkania (zespołu) wpisując kod: eebg59r). Spotkanie poprowadzi mgr Mariusz Mak.