Wydział Ekonomii
i Finansów

Archiwum WEiZ
Galeria

 

 

Katedra Ekonomii Politycznej

Zakład Terorii Ekonomii
Kierownik:

  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2019/2020
prof. dr hab. Robert W. Ciborowski  r.ciborowski@uwb.edu.pl Sprawdź

 

 
Pracownicy samodzielni:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2019/2020
dr hab. Anna Gardocka-Jałowiec, prof. UwB a.gardocka@uwb.edu.pl

Sprawdź

dr hab. Renata Przygodzka, prof. UwB r.przygodzka@uwb.edu.pl

Sprawdź

  

 
Adiunkci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2019/2020
dr Kinga Karpińska k.karpinska@uwb.edu.pl Sprawdź
dr Joanna Prystrom j.prystrom@uwb.edu.pl Sprawdź
dr Dorota Roszkowska d.roszkowska@uwb.edu.pl Sprawdź
dr Katarzyna Wierzbicka k.wierzbicka@uwb.edu.pl Sprawdź
dr Marian Zalesko mzalesko@uwb.edu.pl Sprawdź
 
Asystenci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2019/2020
mgr Anna Protasiewicz a.protasiewicz@uwb.edu.pl Sprawdź
     

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2019/2020
Biełasz Renata  r.biealsz@uwb.edu.pl  
Łajewski Matusz    
Markowska Joanna    
Wierzchowski Andrzej