Wydział Ekonomii
i Finansów

Archiwum WEiZ
Galeria

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Zakład Ekonomii Instytucjonalnej 
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021
dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB gruszew@uwb.edu.pl
Sprawdź

 

 
Adiunkci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021
dr Magdalena Owczarczuk m.owczarczuk@uwb.edu.pl 

Sprawdź

dr Anna Jurczuk

a.jurczuk@uwb.edu.pl  Sprawdź

 

 
Asystenci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021
mgr Karolina Trzaska k.trzaska@uwb.edu.pl Sprawdź

 

 

 
Doktoranci:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021
Janowicz Jerzy
j.janowicz@uwb.edu.pl   
Mieleszko Anna  a.mieleszko@uwb.edu.pl wtorek 16:45-17.30
w formie zdalnej przez Blackboard. 
Sarosiek Izabela i.sarosiek@uwb.edu.pl 

poniedziałek 13.00-13.45(po uprzednim kontakcie mailowym)