Koło Naukowe Ekonomii Eksperymentalnej

Przewodniczący koła naukowego

Dariusz Andrejuk

Opis działalności koła naukowego

Koło Naukowe Ekonomii Eksperymentalnej działa na Wydziale Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku od listopada 2020 roku. Celem działalności jest poszerzanie i promocja wiedzy z zakresu ekonomii behawioralnej i eksperymentalnej. Koło realizuje cel poprzez:

-     organizację wykładów, seminariów i konferencji naukowych,

-     udział w pracach naukowo-badawczych, konferencjach naukowych.

Wybrane aktywności koła naukowego

Organizacja otwartego wykładu na temat ekonomii behawioralnej, który wygłosił dr Tomasz Poskrobko, pracownik Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku, 26 listopada 2020 r.  za pośrednictwem platformy MS Teams.

Status koła naukowego

aktywne

Przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego Ekonomii Eksperymentalnej zapraszają wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w życiu Koła, śledzenia nadchodzących wydarzeń udostępnianych na stronie internetowej
Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku!