Aktualności

Ogólnopolska Konferencja Naukowa ,,Wieloaspektowa rzeczywistość pandemii COVID-19 – wyzwania społeczne, gospodarcze i prawne" ­

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Szanowni Państwo!

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Wieloaspektowa rzeczywistość pandemii COVID-19 – wyzwania społeczne, gospodarcze i prawne", która odbędzie się online 17 grudnia 2021 roku.

Podczas Konferencji poruszymy zagadnienia dotyczące społecznych, gospodarczych i prawnych wyzwań pandemii COVID-19. Wydarzenie kierowane jest do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, praktyków oraz przedstawicieli otoczenia biznesu. Celem spotkania jest wymiana wiedzy, doświadczeń oraz stanu badań między uczestnikami  Konferencji. Planujemy trzy główne panele dyskusyjne zgodnie z tytułowymi obszarami.

Gośćmi Honorowymi Konferencji będą: dr Grażyna Grabarczyk (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, dyrektor filii WSM w Bełchatowie) oraz dr hab. Piotr Długosz, prof. UP  (Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie).

Konferencja będzie okazją do rozważań nad tym, w jaki sposób skoordynować działania wskazanych sektorów w dobie pandemii COVID-19 i tuż po niej. Liczymy na Państwa aktywny udział w wydarzeniu, a także wspólną wymianę doświadczeń i refleksji.

­

Rejestracja uczestnictwa w I turze trwa do 4 listopada 2021 roku.

­

Zgłoszenia udziału należy kierować poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Więcej informacji na temat Konferencji znajdą Państwo na: