Wydział Ekonomii
i Finansów

Zaproszenie na warsztaty dla wnioskodawców w programach NAWA - 14.09.2018 r.

Warsztaty organizuje Rada Młodych Naukowców na Uniwersytecie w Białymstoku we współpracy z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej. Zostaną one przeprowadzone przez koordynatorów NAWA z Pionu Programów dla Naukowcówa oraz Pionu Programów dla Instytucji.

Podczas warsztatów zostanie przedstawiona bieżąca oferta programowa Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Warsztaty dotyczyć będą procesu przygotowywania wniosków w programach NAWA. Omówione zostaną procedury ubiegania się o finansowanie w ramach poszczególnych programów dla naukowców i doktorantów. Uczestnicy warsztatów m.in. poznają konstrukcję wniosków a także dowiedzą się jak poruszać się w systemie obsługującym aplikację w danym konkursie. Ponadto uczestnicy spotkania otrzymają zaświadczenia potwierdzające ich uczestnictwo w warsztatach.

Osoby chcące wziąć udział w warsztatach zapraszamy do rejestracji: https://goo.gl/forms/blN9GaSfyaN1ozIl1

Zainteresowani udziałem odnajdą więcej informacji o warsztatach na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/731088690566143/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1535557013313338

W przypadku jakichkolwiek pytań dot. warsztatów pozostaję do dyspozycji - zapraszam do kontaktu telefonicznego (603 83 77 89) bądź mailowego.

Program warsztatów