Wydział Ekonomii
i Finansów

Zaproszenie na konferencję "Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0"

Szanowni Państwo,

 

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Collegium Civitas, mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję naukową „Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0”, która odbędzie się w dniu 15 listopada 2018 roku.

 

II edycja Konferencji „Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu” będzie poświęcona roli szefa, menedżera w zarządzaniu ludźmi. Nie mówimy tu jednak o tradycyjnym podejściu do zarządzania pracownikami, ale o roli Przywódcy 3.0, który wspiera, motywuje i buduje zaangażowanie, dla którego pracownicy mają gotowość pracować bardziej efektywnie. Kontynuujemy sprawdzony w poprzedniej edycji zamysł konferencji – spotkania dwóch światów – naukowców i praktyków. Konferencja ma służyć budowaniu kontaktów i współpracy między środowiskiem naukowym i praktykami specjalizującymi się w problematyce HRM.
Partnerem strategicznym konferencji jest marka Pracuj.pl, prowadząca szereg działań na rzecz rozwoju branży human resources i wspierająca dialog pomiędzy naukową i biznesową perspektywą w kontekście nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Wyrażamy nadzieję, że konferencja będzie okazją do wymiany poglądów, dobrych praktyk i dyskusji nad potrzebami biznesu i wyzwaniami, które stawiają dział HR w nowej roli w organizacjach. Przyczyni się również do integracji środowiska pracowników naukowych zainteresowanych problematyką zarządzania kapitałem ludzkim oraz praktyków biznesu.

 

Zapraszamy do podzielenia się swoim doświadczeniem, poglądami oraz wynikami badań.

 

Szczegółowe informacje o konferencji odnajdziecie Państwo na stronie naszej internetowej:

https://konferencje.vizja.pl/przyszlosc-hr-2018

Strona będzie na bieżąco aktualizowana, zachęcamy do jej odwiedzania.