Wydział Ekonomii
i Finansów

Zaproszenie na 8. doroczną konferencję międzynarodową NBP o przyszłości gospodarki europejskiej.

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazujemy skan listu Pana Adama Glapińskiego, Prezesa Narodowego Banku Polskiego (NBP), w sprawie ósmej dorocznej konferencji międzynarodowej NBP o przyszłości gospodarki europejskiej (NBP Conference on the Future of the European Economy – CoFEE), organizowanej pt. The Mystery of Low Productivity Growth in Europe.

Konferencja odbędzie się w piątek, 26 października 2018 r., a jej wstępny program przekazujemy w załączeniu. Bardziej szczegółowe informacje wraz z imiennym zaproszeniem zostaną przesłane Państwu w późniejszym terminie. Liczymy na to, że zarezerwują Państwo datę konferencji w swoich kalendarzach.

Ponadto uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonymi klauzulami informacyjnymi związanymi z przetwarzaniem danych osobowych w związku z organizacją ww. konferencji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Kloc-Konkołowicz (+48 22 185 13 46, +48 667 017 559) lub Panią Martą Kierylak (+48 22 185 11 76, +48 693 401 248) – pracownikami Wydziału Konferencji Międzynarodowych Departamentu Zagranicznego NBP, dostępnymi również pod adresem conference@nbp.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Klauzule informacyjne

Program

Informacje