Wydział Ekonomii
i Finansów

Zaproszenie na II edycję wydarzenia pn. “Forum Rachunkowości”

Szanowni Państwo,

jesteśmy KOŁEM NAUKOWYM RACHUNKOWOŚCI działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Przy współpracy z STATE STREET BANK organizujemy już II edycję wydarzenia pn. “Forum Rachunkowości” i pragniemy serdecznie zaprosić Państwa oraz studentów z Państwa Wydziału do uczestniczenia w naszym wydarzeniu.

Czym jest Forum Rachunkowości?

Jest to wydarzenie, które narodziło się w myśl motta członków Koła Naukowego Rachunkowości UEK - “Z miłości do rachunkowości”. Głównym celem wydarzenia jest popularyzowanie różnych gałęzi rachunkowości wśród młodego społeczeństwa, zwłaszcza studentów. Jego szczególną misją jest zaprezentowanie studentom fascynującego świata rachunkowości w wymiarze praktycznym.

Forum Rachunkowości składa się z cyklu warsztatów i prelekcji prowadzonych przez praktyków ze świata rachunkowości i finansów. Prelegenci ci są osobami zawodowo zajmującymi się rachunkowością w jej wielorakich aspektach. Posiadają oni nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim cenne doświadczenie, zdobyte dzięki swojemu zaangażowaniu i stażowi pracy. Dlatego Forum Rachunkowości jest niepowtarzalną okazją do podnoszenia wiedzy oraz rozwijania potrzebnych na rynku pracy kompetencji.

Kiedy i gdzie odbędzie się Forum?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26, 27 ORAZ 28 KWIETNIA 2021 R. w formie ONLINE za pośrednictwem platformy ZOOM.

Jaką tematykę obejmują warsztaty i prelekcje?

Podczas Forum Rachunkowości odbywają się warsztaty oraz prelekcje dotyczące różnych gałęzi rachunkowości. Rachunkowość przedstawiana jest w odsłonach takich jak: rachunkowość zarządcza, finansowa czy podatkowa. Ponadto, poruszane są zagadnienia współczesnej księgowości czy wyzwań związanych z pracą zawodową w działach księgowych i finansowych. Dzięki temu, każdy uczestnik może wybrać interesującą go tematykę!

Dodatkowe informacje dla uczestników:

Udział w każdym ze spotkań jest całkowicie BEZPŁATNY, a za uczestnictwo w każdym z nich przewidziane są CERTYFIKATY uczestnictwa.

Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowy harmonogram wraz z tematami warsztatów oraz prelekcji, a także formularz zapisowy, którego wypełnienie jest obowiązkowe w przypadku chęci uczestnictwa w wydarzeniu.

Link do strony: https://knr.uek.krakow.pl/ii-forum-rachunkowosci/

Podczas wydarzenia odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać ciekawe upominki i nagrody sponsorowane przez partnerów naszego wydarzenia.

Załączamy również link do fanpage’a Forum Rachunkowości na Facebooku, gdzie na bieżąco publikujemy posty dotyczące wydarzenia:

https://www.facebook.com/Forum.Rachunkowosci