Zaproszenie do udziału w X. Konferencji Naukowej pt. Zarządzanie w czasach nowej rzeczywistości gospodarczej - firmy rodzinne vs firmy nierodzinne.

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w X. Jubileuszowej Konferencji Naukowej

1. Zarządzanie w czasach nowej rzeczywistości gospodarczej – firmy rodzinne vs firmy nierodzinne.

Konferencja została objęta patronatem:

• Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka
  • J.M. Rektora Politechniki Częstochowskiej Prof. Dr hab. Inż. Norberta Sczygiola
  • Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej dr inż. Iwony Otoli, prof. Uczelni

Odbiorcami konferencji są zarówno przedstawiciele świata biznesu,

jak i środowiska naukowego, samorządowcy, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu oraz uczniowie szkół podstawowych.

Celem konferencji jest próba odpowiedzi na następujące pytania:

• jak będzie wyglądał świat – w wymiarze gospodarczym, cywilizacyjnym, kulturowym, społecznym – po pandemii?
  • jak z pandemią poradziły sobie firmy rodzinne vs nierodzinne?
  • jakie zmiany w gospodarce będą miały charakter trwały, a jakie przejściowy?
  • jak wyjście z kryzysu może doprowadzić do pozytywnych zmian w firmach rodzinnych i nierodzinnych?

Co nas wyróżnia na tle innych konferencji:

• Integracja środowiska biznesowego i naukowego
  • Panel dyskusyjny: Szanse rozwoju firm rodzinnych i nierodzinnych w nowej rzeczywistości gospodarczej
  • Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. Praca moich marzeń
  • Konkurs na Najlepiej zarządzaną firmę rodzinną 2021
  • Uroczysta Gala Wieczorna (jeśli pozwoli na nią sytuacja związana z pandemią COVID-19)
  • Część warsztatowa nt. nowoczesnych rozwiązań internetowych przeprowadzona przez ekspertów z firmy BePerfect (www.pozyskaj-klienta.pl) – ilość miejsc ograniczona, liczy się data zgłoszenia
  • Szkolenie potwierdzone certyfikatem uczestnictwa z zakresu Skuteczności osobistej, prowadzone przez praktyka biznesu z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowanego trenera Pana Piotra Ruta.

Termin:           21-22 października 2021

Miejsce:          Częstochowa

Organizator:    Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, Koło Naukowe Ludzie Biznesu

Kontakt:          konferencjawyzwania@pcz.pl

Więcej informacji nt. publikacji, ważnych dat, zakresu tematycznego, warsztatów i wystąpień znajdziecie Państwo na stronie www.konferencjawyzwania.pl

Zgłoszenia należy dokonać przez formularz google: https://forms.gle/Pji7k3RLrH4J7KiB7

Koordynatorem ds. kontaktów z uczestnikami konferencji jest  dr Anna Rybak (e-mail: anna.rybak@pcz.pl, tel. 506 334 994).

Do pobrania:

Ulotka