Wydział Ekonomii
i Finansów

ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZE STYPENDYSTKĄ FULBRIGHTA

Szanowni Studenci i Doktoranci WEiF,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego w semestrze zimowym 2021/2022 z Panią Margaret Leigh Avera (z USA) - stypendystką Fulbright. Pani Margaret jest osobą niezwykle otwartą, sympatyczną, stąd gwarancja, że zajęcia odbywać się będą w bardzo miłej atmosferze.

Zajęcia kierowane są do studentów i doktorantów naszego Wydziału. Zajęcia będą realizowane na poziomie B1-C1 (Intermediate/Advance). Będą to zajęcia z General English & Academic Writing.

Poniżej parę szczegółów dotyczących zajęć:
- w tym semestrze zajęcia dla studentów będą odbywały się we wtorki w dwóch grupach (od 8:00 do 9:30 oraz od 9:45 do 11:15), na naszym Wydziale, w sali 230;
- zajęcia są nieodpłatne;
- zajęcia rozpoczną się w listopadzie;
- zajęcia nie kończą się żadnym egzaminem; natomiast za obecność wystawiane będą certyfikaty na koniec semestru.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach proszone są o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego na stronie: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=yS52dqsfzk2GxMyunKgzPXTGRstNM_ZMgl4GucgVkctUOTZBVzRUN0pSMTZYSkw2SUZWMzVWUEpDRC4u  najpóźniej do 24 października br.

Ze względu na limit miejsc liczy się kolejność zgłoszeń. Informacje o przyjęciu do wybranej grupy będą wysyłane na podany w formularzu adres mailowy po 25.10.2021. 

W razie pytań czy wątpliwości, uprzejmie proszę o kontakt: piekutowska@uwb.edu.pl

Serdecznie zapraszamy także na otwarte konsultacje z Panią Margaret
w najbliższy wtorek, 19 X, w godz: 9:00-10:00, sala 230 (budynek WEiF).

 

 

Hello! My name is Margaret Avera, and I am originally from Thomasville, Georgia in the United States. I completed a Bachelor of Arts in Economics and History from Vanderbilt University in Nashville, Tennessee, in 2016. After graduation, I taught high school math and social studies in Dallas,Texas, through a nonprofit organization called Teach for America. During my first three years of teaching, I also completed a Master of Education degree with a focus in STEM Education from Southern Methodist University. Additionally, I have served as a math department chair, mentored two student-teachers through the nonprofit Urban Teachers, and completed the Hollyhock Fellowship through Stanford University’s Graduate School of Education. I enjoy hiking, reading, and going to concerts. I am so excited to be in Białystok on this Fulbright grant!