PILNIE POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE SZLACHETNEJ PACZKI Z WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Serdecznie zachęcamy do pomocy studentów, doktorantów i pracowników WEiF w ramach Szlachetnej Paczki. Jesteśmy dumni z faktu, że w inicjatywę zaangażowana jest Studentka Naszego Wydziału - Pani Paulina Grygorczuk, Specjalistka do Spraw Promocji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. To budujące i jednocześnie inspirujące.

Liczy się każde zgłoszenie, nie czekaj!

Bez Ciebie im nie pomożemy! Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie poszukują wolontariuszy w województwie podlaskim!

Brakuje ponad 300 osób

Aby nieść pomoc, potrzeba nam do tego wiele otwartych i chętnych do działania serc. Jeżeli nie uda się zrekrutować brakującej liczby wolontariuszy, skala pomocy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości na terenie województwa podlaskiego będzie w tym roku zdecydowanie mniejsza. To już ostatni moment, by zgłosić się do wolontariatu! Można to zrobić za pośrednictwem strony www.superw.pl.

– Nie dowierzałam. Potem się pogodziłam… To był najgorszy moment – mówi pani Sylwia. Kobieta samotnie wychowuje córkę z niepełnosprawnością intelektualną. W wyniku pandemii – podobnie jak wiele Polek i Polaków – straciła źródło dochodu. Choć na początku nie mogła się po tym otrząsnąć, teraz walczy o życie dla swojej rodziny. Wystarała się o mieszkanie socjalne. Tylko pracy brak. I jedzenia. Leków. Wszystkiego.

Bez wolontariuszy nie poznamy kolejnych historii, nie dotrzemy ze wsparciem. Bez Ciebie im nie pomożemy. Wejdź na www.superw.pl i zgłoś się do wolontariatu. To już ostatni moment.

Potrzebni są wolontariusze, którzy działają wszędzie tam, gdzie pomoc jest niezbędna – w dużych i średnich miastach, w małych miejscowościach, na wsi. Wystarczy wejść na stronę www.superw.pl i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Wolontariuszem może zostać każdy i z powiedzeniem łączyć pomoc potrzebującym z nauką, pracą i obowiązkami codzienności.

Pilnie poszukujemy ponad 300 wolontariuszy z województwa podlaskiego. Bez nich, bez Ciebie, nie pomożemy wielu rodzinom i dzieciom.  Wejdź na www.superw.pl i dołącz do wolontariatu.