Wydział Ekonomii
i Finansów

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia zaprasza wszystkich studentów rozpoczynających naukę na Uniwersytecie w Białymstoku do wzięcia udziału w przysposobieniu bibliotecznym, podczas którego będą mogli zapoznać się z Biblioteką, jej zasobami oraz oferowanymi usługami.

Zapraszamy chętne grupy na nieodpłatne szkolenia stacjonarne połączone ze zwiedzaniem budynku biblioteki, które będą odbywać się w Sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej (ul. K. Ciołkowskiego 1R, I piętro). Terminy można uzgadniać z pracownikami Oddziału Informacji Naukowej (tel. kontaktowy: 738 85 30, 738 85 60, e-mail: oin@uwb.edu.pl). Rozpoczęcie realizacji szkoleń jest planowane od października w godzinach pracy Oddziału. Czas trwania szkolenia to ok. 1 godziny.

Od 3 października 2022 r. studenci UwB mogą zapisać się do Wypożyczalni Biblioteki Uniwersyteckiej (ul. K. Ciołkowskiego 1R, parter). Osoby zgłaszające się do zapisu powinny posiadać aktualną legitymację studencką, która będzie też pełniła funkcję karty bibliotecznej (koszt aktywacji karty na czas studiów wynosi 5 zł).

Przysposobienie biblioteczne dotyczy przede wszystkim studentów I roku studiów stacjonarnych jednolitych, studiów stacjonarnych I stopnia, studiów stacjonarnych II stopnia lub uzupełniających, niebędących wcześniej studentami Uniwersytetu w Białymstoku.