Wydział Ekonomii
i Finansów

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego za krzewienie wiedzy o Edukacji

Szanowni Państwo,

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC ogłosiła I edycję Konkursu im. prof. Romana Czerneckiego na najlepszy artykuł poświęcony edukacji. Konkurs ma pozytywnie wpłynąć na rozwój edukacji w Polsce poprzez docenienie i upowszechnianie pracy osób prowadzących działalność naukową oraz publicystyczną w tej dziedzinie.

Nagrody w I edycji Konkursu w roku 2018 zostaną przyznane w dwóch kategoriach: 

  • artykuł naukowy (nagroda pieniężna wysokości 20 000 złotych) 
  • artykuł publicystyczny (ufundowanie udziału w wydarzeniu dotyczącym edukacji w wysokości do 10 000 złotych)

Zgłaszane artykuły muszą być opublikowane w języku polskim lub angielskim i być autorstwa lub współautorstwa osoby zgłaszającej się do Konkursu. Do Konkursu w obu kategoriach, można zgłaszać tylko artykuły, które zostały opublikowane w okresie od 1 stycznia 2016 roku do 30 czerwca 2018 roku.

Zgłoszenia do Konkursu należy dokonać w formie elektronicznej przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 30 czerwca 2018 roku i przesłanie go na adres: nagroda@efc.edu.pl

Wierzymy, że w Państwa instytucji pracuje wielu utalentowanych naukowców i popularyzatorów nauki, którzy zajmują się zagadnieniami edukacyjnymi. W związku z tym będziemy wdzięczni za pomoc w dotarciu do takich osób m. in. poprzez umieszczenie załączonej ulotki w placówce, opublikowanie przesłanej informacji na Państwa stronie internetowej lub przekazanie treści maila do zainteresowanych odbiorców. 

Pytania prosimy kierować do koordynatora projektu:

Urszula Kuczyńska

ukuczynska@efc.edu.pl 

 

Z poważaniem,

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC

 

Ulotka informacyjna