Konferencja ANATOMIA RODO - NARZĘDZIA, PRAWO, PROCESY, 7 marca 2018r., 09:00-16:00, WMiI UwB

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że dnia 7 marca br. (godz. 9.00- 16.00) w auli Wydziału Matematyki i Informatyki UwB (sala 1056) przez klaster INFOTECH, którego jako UwB jesteśmy uczestnikami, organizowana jest konferencja "ANATOMIA RODO - NARZĘDZIA, PRAWO, PROCESY". Wiodącym tematem spotkania będą zmiany regulacyjne w zakresie ochrony danych osobowych, jakie będą obowiązywać od maja 2018r., tj. Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO): Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (...).

Agenda konferencji wraz z opcją rejestracji znajduje się pod adresem:

W imieniu JM Rektora Uniwersytetu w Białymstoku, Prof. dr. hab. Roberta Ciborowskiego serdecznie zapraszam do uczestnictwa w spotkaniu.

a                               a