Dla schroniska

Szanowni Studenci, Doktoranci i Pracownicy Wydziału,

gorąco zachęcamy do zaangażowania we wspólną akcję Rady Samorządu Studenckiego WEiF i IZ oraz Wydziału Ekonomii i Finansów pomocy na rzecz Schroniska dla Zwierząt.

Wyrażamy ogromną nadzieję, że społeczność Wydziału Ekonomii i Finansów UwB okaże potrzebną pomoc. Do 20 grudnia br. będziemy prowadzić zbiórkę rzeczową dla Schroniska dla Zwierząt "Dolina Dolistówki" przy ul. Dolistowskiej 2 w Białymstoku.

Lista potrzebnych produktów dla Schroniska obejmuje:

- pipety na kleszcze,

- karmę specjalistyczną (np. dla psów seniorów na stawy/ gastro),

- witaminy w tabletkach Dolfos Multical,

- koce, ręczniki, pościel (poszewki).

Produkty można zostawić w holu Wydziału Ekonomii i Finansów w przygotowanym już przez Radę Samorządu Studenckiego na ten cel miejscu. Wszystkie zebrane produkty zostaną przekazane do Schroniska po 20 grudnia br.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z dr Agnieszką Piekutowską: piekutowska@uwb.edu.pl bądź z Przewodniczącym Samorządu Studenckiego - Panem Tomaszem Prymaką: t.prymaka@uwb.edu.pl

Ogromnie dziękujemy za wsparcie!