Wydział Ekonomii
i Finansów

Jakie projekty?

  • Przedsiębiorcza Kobieta – ogólnopolski cykl spotkań, na którym wspólnie wspieramy i inspirujemy do działania wszystkie kobiety, które chcą budować swoją wymarzoną karierę. Niezależnie od tego, czy są dopiero na początku swojej drogi, czy już postawiły wiele odważnych kroków w biznesie.    
  • Festiwal BOSS – wydarzenie biznesowo-edukacyjne, na którym pojawiają się osoby, którym udało się osiągnąć swój sukces w biznesie. Przekazują oni uczestnikom całą swoją wiedzę, doświadczenie, a także rozmawiają z nimi osobiście, co tworzy znakomitą okazję do stworzenia nowych kontaktów biznesowych. 
  • Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości – trójetapowy konkurs organizowany wraz z Wydziałem Zarządzania Politechniki Białostockiej. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rozwiązują problemy ekonomiczne w formie case study. Pozwala im to na sprawdzenie się w roli menagera, lidera czy prezesa firmy, która często jest ich wielkim marzeniem.   
  • Inteligencja Finansowa - to cykl spotkań, dzięki którym uczestnicy mają okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania. Jest to także ogromna szansa na kontakt z profesjonalistami w dziedzinie ekonomii, zarządzania, finansów i rachunkowości.

Akcja Motywacja – na której poruszamy wszelkie tematy związane z rozwojem osobistym.