W roku akademickim 2018/2019 mieliśmy ręce pełne roboty!

Organizacja konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, dwa spotkania z cyklu „Przedsiębiorcza Kobieta”, 2-dniowy Festiwal Boss, dwa wydarzenia projektu Inteligencja Finansowa, jedno spotkanie Akcji Motywacji

Myślisz, że to dużo? Nie dla nas!

Przeprowadziliśmy dwie rekrutacje do naszej organizacji.

Pomogliśmy w organizacji konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości na etapie ogólnopolskim!

Dodatkowo zorganizowaliśmy spotkanie z Niną Rotach, która opowiedziała o swojej książce pt: „Kobiety w korporacjach. Strategia rozwoju i kariery”.

Gościliśmy na wydarzeniach niezwykłych ludzi!

Sławomir Mentzen, Ilona Adamska, Barbara Piekut, Barbara Lech, Wojciech Gil, Paweł Niemotko, Konrad Schinske, Oskar Irzyk, Jan Jankowski, Maciej Aniserowicz… to tylko niektórzy z nich!

W tak zwanym międzyczasie uczęszczaliśmy na liczne szkolenia, aby zdobywać nowe oraz doskonalić posiadane umiejętności i organizować coraz to lepsze wydarzenia. Przeprowadziliśmy szkolenia z zakresu LinkedIn, wystąpień publicznych, social media, pozyskiwania partnerów finansowych i rzeczowych i wiele innych…

Nie zabrakło nam też czasu na wyjazdy oraz wyjścia integracyjne. SF BCC to jedna wielka rodzina, więc staramy się utrzymywać bliskie i przyjacielskie relacje. Możesz tu liczyć na każdego.